Mobilní vířivky – Nafukovací vířivé vany

Oddejte se Vaší relaxaci a uvolněte se ve vaší nové nafukovací vířivce MSpa. Vířivé vany využijete celoročně ať už na terase, zahradě nebo uvnitř Vašeho domu. Mobilní-nafukovací vířivku si vyberte, dle Vašich preferencí, ať už podle počtu osob nebo podle barvy, aby Vám ladila se zahradní terasou. Nafukovací vířivé vany MSpa jsou vybaveny dokonalou perličkovou masáží a doporučujeme si na titulní stránce pročíst spodní odstavec o blahodárných účincích hydromasáže spa-vířivek. 

Montáž této nafukovací mobilní vířivky trvá zhruba 10 minut. Výhodou všech mobilních vířivek je možnost jejich snadného přesunu, kamkoli si budete přát a kdykoli si budete přát. Mechanismus instalace vířivky je velmi intuitivní, a dočtete se jej v přiloženém návodu. Vířivku MSpa CAMARO B-130 nemusíte nafukovat pumpičkou nebo kompresorem. Každá z našich mobilních vířivek obsahuje integrovaný nafukovací mechanismus pro rychlé zapojení do provozu. Mobilní vířivku pouze rozbalíte a zapojíte elektrické sítě. Po propojení na inflatační hadici se Vaše vířivka nafoukne doslova před očima.

Mobilní - nafukovací vířivky a vířivé bazény a vany MSpa můžete použít jednak jako venkovní nebo i do jakéhokoli interiéru. Jakákoli MSpa vířivka vyniká svou kvalitou zpracování a pokročilým designem. Naše řada nafukovacích vířivých van obsahuje kompletní sortiment vířivek pro dva až pro šest osob. Výhodou je jednoduchá instalace a manipulace, kterou zvládne opravdu každý. Když MSpa mobilní vířivku používáte jako venkovní, v zimě ji můžete jednoduše přemístit do interiéru a užívat si dál kvalitní perličkovou masáž. Mobilní – nafukovací vířivky jsou levné ve srovnání s jejich akrylátovými předchůdci. Bezesporu zaplatíte pětinovou až desetinovou cenu! 

Mobilní vířivé vany-spa jsou mobilní nafukovací vířivky-spa vyrobené z kombinace syntetické kůže a vysoce kvalitního laminovaného PVC určený pro ultra pevnost a trvanlivost. Mobilní nafukovací vířivky-spa jsou až pro 4 osoby, které budou moc být masírovány vzduchovými tryskami. Mobilní vířivky-spa jsou konstruována jako nafukovací vířivé vany. Tyto mobilní nafukovací vířivky-spa jsou nejen krásná na pohled, protože má elegantní a moderní design, ale jsou to plně funkční vířivé vany s výhodou snadné údržby a manipulace při přenášení z interiéru do exteriéru. Mobilní nafukovací vířivky-spa jsou navrženy, tak aby jste si při každém jejím použití vychutnali neocenitelný zážitek relaxace. Mobilní nafukovací vířivky-spa jsou k dispozici ve dvou velikostech, proto můžou být umístěny kdekoli v domácnosti nebo v exteriéru, jakou jsou zahrady a terasy.

Stránkovat po 20 | 60 | všeŘadit podle ceny | podle názvu

Dostupnost: Skladem
Cena 120.879

Strana: 1
 
 
webdesign Studio R3D, s.r.o.